Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z chłodnicą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z chłodnicą

    Ja bym się w tego Peiyinga nie pakował. Te radia oferują bardzo słabe parametry. Opis producenta ma się nijak do rzeczywistości. Znajomy miał podobne radio chyba Naviheaven w podobnej cenie z GPS najpierw zachwalał a potem po miesiącu sprzedał. Lepiej kup na razie zwykłego Kenwooda lub Clariona za 300zł i zbieraj kasę na coś lepszego.
    Ta tanie radia są tragiczne z wyglądu - na aukcjach spoko są fotki ale jak wstawisz do auta to gryzie w oczy strasznie.

  • #2
    Problem z chłodnicą

    Witam!
    Mam pytanie. Od jakiegoś czasu mam wyciek płynu . Nie wiem w którym to miejscu bo to trudno zlokalizować. Czy mógłbym do czasu lokalizacji dolewać wodę ?
    Czy spowoduje to skutki uboczne ?
    Zaznaczam że do zimy wymienię wodę na płyn.
    Pozdrawiam!

    Komentarz


    • #3
      Raczej nie warto lać czystej wody, płyn zawiera związki antykorozyjne dodatkowo powoduje że, w układzie nie odkłada się syf. Jeżeli już to może dolewaj mieszankę mało płynu więcej wody np w proporcji 80 / 20. Tylko pamiętaj że lejemy wode destylowaną bo inaczej mogą pojawić się żyjątka...

      Co do wycieku to może lać na pompie wody ale od temperatury płyn odparowywuje. Jeżeli tak będzie to zobaczysz biało/różowawy nalot. Często też leje w rogach chłodnicy.

      Myśle że, nie warto czekać z naprawą bo może się okazać że pasek rozrządu będzie pływał w płynie, albo np. w trasie rozszczelni się chłodnica do końca a wtedy robią się schody. Koszty mogą być wtedy znacznie większe.
      Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

      _

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X